Hizmetlerimiz

Personel Taşımacılığı

Kamu Kuruluşların, Bankaların, Fabrikaların personelini  mesai kaybına uğratmaksızın evinden alınıp işine, iş yerinden alıp evlerine “Güvenli, rahat, dakik“ bir şekilde ulaştırmaktayız. Tüm servis sürücülerimiz sorumluluk sahibi, trafik kurallarına riayet eden, iş deneyimlerinin zirvesinde, ticari taşıt kullanma belgeli, kılık kıyafetine özen gösteren, güler yüzlü yaklaşım sahibi kişilerden oluşmaktadır.

Tüm servis araçlarımızın periyodik bakımları özenle ve zamanında yapılmaktadır. Araçların iç ve dış temizlikleri günlük yapılır. Konforlu ısıtma ve soğutma sistemleri çalışan, hava ve yol şartlarına göre her türlü teçhizatı bulunan, mecburi teçhizat ve avadanlıkları (yangın söndürme cihazı, ilk yardım çantası, trafik seti) eksiksiz kullanmaya hazır olan, Trafik- Kasko-İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası ve Ferdi Koltuk Sigortaları yapılmış araçları sefere çıkartırız.

Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenci Servis Taşımacılığında mevzuattan ve idari düzenlemelerden kaynaklanan şart ve yükümlülüklere uymak başlıca görevimizdir. Yeni kanun ve yönetmelikleri sürekli takip ederek gerekli güncellemeleri zamanında yaparak, çevre kirliliği ile iş sağlığı ve güvenliği risklerini azaltmak, ilgili yasal mevzuata, idari düzenlemelere uyarak gerekli tüm tedbirlerimizi almaktayız.

Her yıl okullar açılmadan önce yapmış olduğumuz denetimlerle de araçlarımızda ki tüm eksiklikleri giderilerek, kusursuz olarak hizmete başlamaktayız.

 

Öğrenci Servis Taşımacılığında ana politikamız, geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini, rahatını ve konforunu sağlayarak, kurumsal iş yapış tarzımız ve kalitemizle, müşterilerimizin, Savaş Taşımacılık’ı güvenli, dakik, konforlu, istikrarlı ve ileri teknolojiyi kullanan bir firma olarak algılamalarını sağlamaktır. Böylece velilerden ve okul idaresinden aldığımız olumlu geri bildirimlerin, potansiyel yeni müşterilerimize referans olmasını hedeflemekteyiz.

Kurumsal Uzun Dönem Araç Kiralama

Kamu Kurumu, Özel Sektör ve Şahıs Şirketlerinin sahip olduğu araç filosunu tamamen dış kaynak kullanımı ile yönetebilmelerine imkân sağlayan bu sistemde müşterilerimiz ihtiyaçlarına uygun marka model ve sayıda aracı 12-24-36 aylık sürelerle kiralayabilmektedirler. Araç satın almak yerine operasyonel filo kiralama uygulaması giderek yaygınlaşmakta ve şirketler böylelikle karlılıklarını ve verimliliklerini arttırmaktadırlar.

Savaş Taşımacılık olarak kurumsal oto kiralama alanındaki küresel tecrübemizi ve kalite anlayışımızı operasyonel filo kiralama faaliyetlerimize de yansıtarak müşterilerimize ayrıcalıklı hizmet sunmaktayız.

 

Filo Kiralama Neden Daha Avantajlı?

Bir araç satın almaya karar verdiğinizde, toplu nakit çıkışı yapmanız veya ihtiyacınız olan nakit için kredi kullanmanız gerekir. Masraflarınız bununla da bitmez. Satın aldığınız aracın sigorta, vergi, bakım, onarım, lastik değişimi gibi maliyetleri ek masraflar olarak karşınıza çıkar. Ayrıca, aracınızın ikinci el satış değerinin belirsizliği de sizin için bir risk unsuru olacaktır.

Aracınızı uzun süreli kiralamanız halinde ise oluşacak toplam maliyet, yalnızca aracınızın aylık kiraları kadardır. Üstelik hem aracınızın ikinci el değerinin belirsizliği riskinden korunmuş olur, hem de aracınızın satın alımından, ikinci el satışına kadarki tüm işlemlerini zahmetsizce yürütmüş olursunuz. Kiralama kapsamında alacağınız uygun maliyetli ek hizmetleri de hesaba kattığınızda, uzun süreli araç kiralamak satın almaya kıyasla sizin için daha avantajlı bir çözüm olacaktır.

Kolay Araç Yenileme

Araçların yenilenmesi sürecinde satış işlemleri ile ilgilenmez, ikinci el değer değişimi riskine karşı tam koruma sağlarsınız.

Aylık Sabit Taksitler

Araç satın almak yerine kiralamanız durumunda herhangi bir peşinat ödemesi ve satın alım bedelleri ile ilgili toplu nakit çıkışı yapmanıza gerek kalmaz. Ödemelerinizi önceden belirlenmiş sabit kiralar halinde gerçekleştirirsiniz.

Kasko, Sigorta ve Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemeleri

Araçların kasko, trafik sigortası ve Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri, kiralama kapsamına dâhil edilerek zamanında ve eksiksiz olarak tarafımızca yapılır. Aracınızı satın aldığınızda ödemek zorunda kaldığınız, fakat kanunen kabul edilmeyen gider olan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri, araçlarınızı bizden kiralamanız durumunda size ek bir yük olmaktan çıkar.

KDV Avantajı

Aracın doğrudan satın alınması halinde, KDV bir maliyet unsuru olarak karşınıza çıkar ve KDV indiriminde kullanılamaz. Kiralama halinde ise faturadaki KDV’nin tamamı indirilecek KDV olarak kullanabilir.

Güçlü Bilanço Görünümü

Araç kiralamak bilançonuzun görünümüne olumlu katkı sağlar. Banka kredisi ile satın almadan farklı olarak, şirketiniz ödeme planında yer alan ve vadesi gelmemiş ileri tarihli kira bedelleri bilançonuzda mali borçlarınız altında yer almaz ve borçlanma kapasitenizi de olumsuz etkilemez.

Zaman Yönetimi

Araç ihtiyacınızı gidermek ve filonuzu yönetmek için zaman harcamayın. Filo kiralama hizmeti size önemli oranda zaman tasarrufu sağlar ve ana iş kolunuza konsantrasyonunuzu güçlendirir.

VIP Araç Kiralama

Savaş Taşımacılık, ihtiyaç duyduğunuz VIP araçlara güvenli, sürekli ve sorunsuz bir şekilde sahip olmasını sağlar. Araçlarınızı firmamızdan kiraladığınızda düşünmeniz gereken tek şey, onları keyifle kullanmaktır. Savaş Taşımacılık ile otomobilin zahmetine, masrafına değil; rahatlığına ve dinamizmine sahip olursunuz.

Güncel Proje Yoğunlukları

Personel Taşımacılığı
Öğrenci Taşımacılığı
Kurumsal Araç Kiralama
VIP Araç Kiralama