Hakkımızda

Biz Kimiz?

Savaş Taşımacılık olarak Kurumsal Araç kiralama, Personel ve Öğrenci servisi yapan, sorumluluk sahibi bir firmayız.

Firmamızda çalışan tüm sürücülerimizi belirli standartlara göre belirleriz.

Sunduğumuz hizmetlerde fark yaratmak öncelikli hedeflerimizdendir.

Sürücünün Savaş Taşımacılık’ın hizmet anlayışını benimsemesi bizim için çok önemlidir.

Personel servisi, Öğrenci Servisi ve Kurumsal Uzun Dönem Araç Kiralama alanlarında Türkiye’nin önde gelen kurumlarına hizmet verirken kazandığımız tecrübeler, geleceğe daha cesur adımlar atmamızı sağlamakta ve bizleri yüreklendirmektedir.

Mesleğimizdeki en önemli husus can güvenliğidir. Bu sorumluluk duygusundan yola çıkarak, canlarını bize emanet edenlere en güvenilir araçlarla ve sürücülerimizle hizmet vermek temel görevimizdir.

Şirket merkezleri, fabrikalar, şantiye, hotel gibi kurum ve kuruluşların personel, işçi ve memurlarının düzenli olarak taşınması, Öğrencilerin düzenli olarak taşınması ve Kamu ve Özel Sektör kurumlarına Uzun Dönem Araç Kiralama işleri ana iştigal konularımızdır.

Belgelerimiz

Araç bakımları ve temizliği periyodik olarak yapılmaktadır.

Personel ve Öğrenci Taşımacılığı hizmetleri kapsamında kullanılan araçlarımız minibüs, midibüs ve otobüslerdir.

Her türlü mesafeye, iş giriş ve çıkış saatlerinize cevap verebilmekteyiz. Personel taşımacılığında ilkemiz tam zamanında personeli işe yetiştirmek iş çıkışı ise evlerine zamanında ulaştırmaktır. Bir iş günü boyunca çalışan insanları çağın gerektirdiği konforda seyahat ettirerek evlerine güvenli bir şekilde teslim etmek işimizin en önemli parçasıdır.